BeFit Catering Dietetyczny

Hej Bielkówko!

Dieta pudełkowa Bielkówko

dla kogo jest dieta pudełkowa?

Catering z dostawą do domu to idealna opcja dla osób, które mają dużo na głowie. Zajmują się rodziną, realizują się zawodowo — często brakuje czasu na relaks i wypoczynek, który jest bardzo ważny w zdrowym funkcjonowaniu!

Osoby zabiegane, w całym ferworze, zapominają, jak ważne jest zdrowe odżywianie i zbilansowane, regularne posiłki. Często sięga się wtedy po fast food, który wpływa negatywnie m.in. na nasze samopoczucie lub na szybko odgrzewa się przygotowane z supermarketu dania.

Dodatkowo catering dietetyczny to świetna forma dla osób uprawiających sport. Ty zajmujesz się swoją pasją i tym, w czym jesteś najlepszy, a my… robimy dokładnie to samo, przygotowując pyszne, zdrowe posiłki we współpracy z dietetykiem!

Chcesz schudnąć? A może brakuje Ci czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków każdego dnia? Zamów catering dietetyczny w Bielkówko i sprawdź, jakie to proste, przyjemne i oczywiście smaczne!

Dania jak z restauracji

dieta standard

Dieta, na którą składają się zbilansowane i smaczne posiłki, starannie przygotowane ze świeżych produktów najwyższej jakości. Opracowana przez dietetyka, dla którego bazą jest piramida żywienia stworzona przez światową organizację zdrowia.

dieta vege

Dieta stworzona dla osób, które ze względów zdrowotnych lub poglądowych wyeliminowały mięso ze swojego codziennego jadłospisu. Nasz dietetyk ze szczególną starannością układa menu, które zapewnia odpowiednią podaż białka, nie niższą niż 15% w bilansie dziennym.

dieta lactose free

Dieta, która pod względem zbilansowania oraz jakości użytych produktów jak i podziału makroskładników niczym nie odbiega od diety standardowej. Jest to doskonała opcja dla osób, które odczuwają dolegliwości po spożyciu nadmiernej ilości laktozy. 

Sprawdź, która dieta odpowiada Tobie!

Moja pierwsza dieta pudełkowa , bardzo miłe zaskoczenie.Wszystko pyszne, różnorodne, świeże i zawsze na czas!!! Super!!!
Izabela
dieta standard
Bardzo smaczne i różnorodne posiłki. Porównując do innych firm, z których korzystałam z tej jestem bardzo zadowolona. Ten katering stawia na jakość i mi się to bardzo podoba. Zamawiając ponad 20 dni jest duża zniżka i to jest bardzo korzystne. Życzę wielu klientów bo zasługujecie
Asia
dieta vege+fish
Naprawdę świetny catering za dobrą cenę. Szczerze polecam.
Adam
dieta vege
Bardzo dobre jedzenie. Zdecydowanie najlepszy stosunek jakość/cena z wszystkich cateringów, których próbowałem.
Wojciech
dieta vege
Po miesiącu stwierdzam, że nie ma co poprawiać:-) jedzonko jest pyszne i różnorodne .
Danuta
dieta vege+fish
Zamówiona Dieta bez laktozy. Bardzo smaczny catering. Jedzenie świeże, różnorodne i smaczne. Na pewno polecam i będę korzystać z usług.
Aleksandra
dieta lactose free

Bielkówko dieta pudełkowa dopasowana do Twoich potrzeb

W ostatnim czasie cateringi, znane również jako dieta pudełkowa, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Oczywiście nie bez powodu! Jest to świetne i wskazane rozwiązanie dla każdego, kto chciałby zacząć odżywiać się zdrowo i w sposób zbilansowany, ale nie wie od czego zacząć, albo samemu nie ma czasu na gotowanie. To idealna propozycja dla osób zapracowanych i żyjących w ciągłym biegu. Doskonale wiemy, że w takich sytuacjach czasami naprawdę trudno jest znaleźć chwilę na przygotowywanie posiłków, a co dopiero zdrowych posiłków! Wtedy z pomocą przychodzi oczywiście Bielkówko dieta pudełkowa, czyli Twój dobrany i zbilansowany plan żywieniowy.

Dieta Bielkówko - dla kogo?

Tak jak już zostało wspomniane, proponowana przez nas dieta Bielkówko to świetna propozycja dla każdego, kto żyje w biegu i chciałby wyrobić sobie zdrowe nawyki jedzeniowe, ale niestety nie ma takich możliwości. Decydując się na dietę pudełkową, można zabrać ją ze sobą dosłownie wszędzie. Do pracy, na uczelnię czy nawet na wyjazd. Każdy posiłek pakowany jest osobno, co sprawia, że można zabrać ze sobą wszystkie na cały dzień, jak i tylko jeden z nich. To bardzo wygodne i polecane dla każdego, kto z jakichś powodów nie chce lub nie może gotować samodzielnie. To również dobre rozwiązanie dla każdego, kto chciałby schudnąć, ale nie wie, jak w takim razie poprowadzić swoją dietę, aby rezultaty były wkrótce widoczne.

Diety pudełkowe Bielkówko - kilka wariantów do wyboru

Oczywiście dieta musi być dopasowana do swoich upodobań, oraz do swojego stylu życia. Tylko w ten sposób może być ona również i przyjemnością. Właśnie dlatego nasze diety pudełkowe Bielkówko dostępne są w kilku wariantach, które można dowolnie sobie dopasować, zależnie od upodobań i potrzeb. Jedną z opcji jest na przykład dieta wege, albo dieta wege w połączeniu ze spożywaniem ryb. Możliwa jest także opcja dla sportowców, jak i dla osób z pewnymi nietolerancjami pokarmowymi. Warto dopasować dietę do swojego organizmu, a na stronie dostępny jest nawet podgląd przykładowych posiłków.

Dieta pudełkowa Bielkówko - dobry smak i wysoka jakość

Oczywiście nasza dieta pudełkowa Bielkówko to przede wszystkim nie tylko wyśmienity smak, ale i wysoka jakość każdego proponowanego produktu. W ten sposób można mieć pewność, że wszystko jest odpowiednio dobrane, a przestrzeganie diety będzie również przyjemnością. To bardzo ważne, aby właśnie dobrana dieta stała się również stylem życia, a nie tylko obowiązkiem.

Nie trać czasu na gotowanie, stanie w kolejkach, jeżdżenie po zakupy czy nawet na zmywanie! Dieta pudełkowa w Trójmieście czy w innym miejscu z Be Fit Catering, to: zawsze wyliczone kalorie, zawsze pełnowartościowe posiłki. Wszystko pod bacznym okiem doświadczonego dietetyka.

Zafunduj sobie zdrowy styl życia i wygodę, wybierając catering dietetyczny w Gdańsk! Zawsze świeże produkty i dania przygotowywane przez profesjonalistów. Na czas i na zdrowie!

Jedz zdrowo. Zacznij z nami!

Be Fit Catering

Na czas. zdrowie.