BeFit Catering Dietetyczny

Hej Wejherowo!

Catering dietetyczny Wejherowo

dla kogo jest catering dietetyczny?

Catering z dostawą do domu to idealna opcja dla osób, które mają dużo na głowie. Zajmują się rodziną, realizują się zawodowo — często brakuje czasu na relaks i wypoczynek, który jest bardzo ważny w zdrowym funkcjonowaniu!

Osoby zabiegane, w całym ferworze, zapominają, jak ważne jest zdrowe odżywianie i zbilansowane, regularne posiłki. Często sięga się wtedy po fast food, który wpływa negatywnie m.in. na nasze samopoczucie lub na szybko odgrzewa się przygotowane z supermarketu dania.

Dodatkowo catering dietetyczny to świetna forma dla osób uprawiających sport. Ty zajmujesz się swoją pasją i tym, w czym jesteś najlepszy, a my… robimy dokładnie to samo, przygotowując pyszne, zdrowe posiłki we współpracy z dietetykiem!

Chcesz schudnąć? A może brakuje Ci czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków każdego dnia? Zamów catering dietetyczny w Wejherowie i sprawdź, jakie to proste, przyjemne i oczywiście smaczne!

Dania jak z restauracji

dieta standard

Dieta, na którą składają się zbilansowane i smaczne posiłki, starannie przygotowane ze świeżych produktów najwyższej jakości. Opracowana przez dietetyka, dla którego bazą jest piramida żywienia stworzona przez światową organizację zdrowia.

dieta vege

Dieta stworzona dla osób, które ze względów zdrowotnych lub poglądowych wyeliminowały mięso ze swojego codziennego jadłospisu. Nasz dietetyk ze szczególną starannością układa menu, które zapewnia odpowiednią podaż białka, nie niższą niż 15% w bilansie dziennym.

dieta lactose free

Dieta, która pod względem zbilansowania oraz jakości użytych produktów jak i podziału makroskładników niczym nie odbiega od diety standardowej. Jest to doskonała opcja dla osób, które odczuwają dolegliwości po spożyciu nadmiernej ilości laktozy. 

Sprawdź, która dieta odpowiada Tobie!

Moja pierwsza dieta pudełkowa , bardzo miłe zaskoczenie.Wszystko pyszne, różnorodne, świeże i zawsze na czas!!! Super!!!
Izabela
dieta standard
Bardzo smaczne i różnorodne posiłki. Porównując do innych firm, z których korzystałam z tej jestem bardzo zadowolona. Ten katering stawia na jakość i mi się to bardzo podoba. Zamawiając ponad 20 dni jest duża zniżka i to jest bardzo korzystne. Życzę wielu klientów bo zasługujecie
Asia
dieta vege+fish
Naprawdę świetny catering za dobrą cenę. Szczerze polecam.
Adam
dieta vege
Bardzo dobre jedzenie. Zdecydowanie najlepszy stosunek jakość/cena z wszystkich cateringów, których próbowałem.
Wojciech
dieta vege
Po miesiącu stwierdzam, że nie ma co poprawiać:-) jedzonko jest pyszne i różnorodne .
Danuta
dieta vege+fish
Zamówiona Dieta bez laktozy. Bardzo smaczny catering. Jedzenie świeże, różnorodne i smaczne. Na pewno polecam i będę korzystać z usług.
Aleksandra
dieta lactose free

Catering dietetyczny Wejherowo - u kogo się sprawdzi?

Rosnąca popularność cateringów dietetycznych sprawia, że coraz więcej osób zastanawia się, czy i u nich taka opcja się sprawdzi. Dla kogo catering dietetyczny Wejherowo na pewno będzie strzałem w dziesiątkę? Z całą pewnością u osób, które szczególnie dbają o to co jedzą i zależy im na tym, aby ich posiłki były zdrowe i zrównoważone. Na pewno będzie to dobry wybór także dla wszystkich tych, którzy są zabiegani i niestety w ciągu dnia nie mają zbyt wiele czasu na przygotowywanie wykwintnych dań, które mogliby na przykład zabrać ze sobą do pracy.

Catering Wejherowo - zdrowo i pysznie

Chcemy, aby wszystkie proponowane przez nas dania były, zarówno zdrowe, jak i pyszne. To dlatego tak dużą uwagę poświęcamy wyborze składników, które koniecznie muszą być najwyższej jakości. Wiemy bowiem, jak ważne są smakowite, zbilansowane posiłki o odpowiedniej wartości energetycznej. Wszystkie te założenia odpowiadają temu, co reprezentuje catering Wejherowo. Zbilansowane posiłki sporządzone są tak, aby się najadać, ale jednocześnie po każdym daniu czuć się lekko. Wszystko po to, aby znacząco poprawić swoje samopoczucie w ciągu dnia.

Wejherowo catering dietetyczny w trzech formach

Nasz Wejherowo catering dietetyczny oferuje trzy różne formy diety pudełkowej. Do wyboru jest dieta standard, dieta vege, oraz dieta lactose free. Wszystko po to, aby każdy z naszych klientów mógł dobrać dietę, która spełnia jego oczekiwania i pasuje do jego nawyków żywieniowych. Oczywiście warto wspomnieć o tym, że każdy typ tej diety powstaje przy współpracy z najlepszymi dietetykami. Dzięki temu każdego dnia można cieszyć się zbilansowanymi posiłkami, które dostarczają organizmowi tego, co najcenniejsze.

Catering Wejherowo - trzy rodzaje

Warto powiedzieć nieco więcej o tych trzech rodzajach, które zawiera nasz catering Wejherowo. Dieta standardowa składa się ze smacznych, zbilansowanych posiłków o określonej z klientem wartości kalorycznej. Wszystko po to, aby organizm był odpowiednio zaspokojony, ale też po to, aby nie dostarczać mu nadmiernych kalorii. Dieta vege jest przeznaczona natomiast dla osób, które ze względów, albo zdrowotnych, albo poglądowych zrezygnowały ze spożywania mięsa, oraz wszelkich produktów pochodzenia odzwierzęcego. Natomiast dieta lactose free sprawdza się doskonale u wszystkich osób, które mają nietolerancję laktozy i dlatego musiały wyeliminować takie produkty ze swojego jadłospisu na stałe. Dzięki temu na pewno każdy wybierze coś dla siebie.

Nie trać czasu na gotowanie, stanie w kolejkach, jeżdżenie po zakupy czy nawet na zmywanie! Dieta pudełkowa w Wejherowie  czy w innym miejscu z Be Fit Catering, to: zawsze wyliczone kalorie, zawsze pełnowartościowe posiłki. Wszystko pod bacznym okiem doświadczonego dietetyka.

Zafunduj sobie zdrowy styl życia i wygodę, wybierając catering dietetyczny w Gdańsk! Zawsze świeże produkty i dania przygotowywane przez profesjonalistów. Na czas i na zdrowie!

Jedz zdrowo. Zacznij z nami!

Be Fit Catering

Na czas. zdrowie.