BeFit Catering Dietetyczny

Hej Straszyn!

Catering dietetyczny Straszyn

dla kogo jest catering dietetyczny?

Catering z dostawą do domu to idealna opcja dla osób, które mają dużo na głowie. Zajmują się rodziną, realizują się zawodowo — często brakuje czasu na relaks i wypoczynek, który jest bardzo ważny w zdrowym funkcjonowaniu!

Osoby zabiegane, w całym ferworze, zapominają, jak ważne jest zdrowe odżywianie i zbilansowane, regularne posiłki. Często sięga się wtedy po fast food, który wpływa negatywnie m.in. na nasze samopoczucie lub na szybko odgrzewa się przygotowane z supermarketu dania.

Dodatkowo catering dietetyczny to świetna forma dla osób uprawiających sport. Ty zajmujesz się swoją pasją i tym, w czym jesteś najlepszy, a my… robimy dokładnie to samo, przygotowując pyszne, zdrowe posiłki we współpracy z dietetykiem!

Chcesz schudnąć? A może brakuje Ci czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków każdego dnia? Zamów catering dietetyczny w Straszynie i sprawdź, jakie to proste, przyjemne i oczywiście smaczne!

Dania jak z restauracji

dieta standard

Dieta, na którą składają się zbilansowane i smaczne posiłki, starannie przygotowane ze świeżych produktów najwyższej jakości. Opracowana przez dietetyka, dla którego bazą jest piramida żywienia stworzona przez światową organizację zdrowia.

dieta vege

Dieta stworzona dla osób, które ze względów zdrowotnych lub poglądowych wyeliminowały mięso ze swojego codziennego jadłospisu. Nasz dietetyk ze szczególną starannością układa menu, które zapewnia odpowiednią podaż białka, nie niższą niż 15% w bilansie dziennym.

dieta lactose free

Dieta, która pod względem zbilansowania oraz jakości użytych produktów jak i podziału makroskładników niczym nie odbiega od diety standardowej. Jest to doskonała opcja dla osób, które odczuwają dolegliwości po spożyciu nadmiernej ilości laktozy. 

Sprawdź, która dieta odpowiada Tobie!

Moja pierwsza dieta pudełkowa , bardzo miłe zaskoczenie.Wszystko pyszne, różnorodne, świeże i zawsze na czas!!! Super!!!
Izabela
dieta standard
Bardzo smaczne i różnorodne posiłki. Porównując do innych firm, z których korzystałam z tej jestem bardzo zadowolona. Ten katering stawia na jakość i mi się to bardzo podoba. Zamawiając ponad 20 dni jest duża zniżka i to jest bardzo korzystne. Życzę wielu klientów bo zasługujecie
Asia
dieta vege+fish
Naprawdę świetny catering za dobrą cenę. Szczerze polecam.
Adam
dieta vege
Bardzo dobre jedzenie. Zdecydowanie najlepszy stosunek jakość/cena z wszystkich cateringów, których próbowałem.
Wojciech
dieta vege
Po miesiącu stwierdzam, że nie ma co poprawiać:-) jedzonko jest pyszne i różnorodne .
Danuta
dieta vege+fish
Zamówiona Dieta bez laktozy. Bardzo smaczny catering. Jedzenie świeże, różnorodne i smaczne. Na pewno polecam i będę korzystać z usług.
Aleksandra
dieta lactose free

Catering dietetyczny Straszyn - do kogo jest kierowany?

W ostatnim czasie panuje prawdziwy szał na cateringi dietetyczne. Trudno się temu dziwić, ponieważ, chociażby nasz catering dietetyczny Straszyn to doskonała opcja dla osób, które żyją w biegu i dużo pracują, ale jednocześnie chcą sięgać po pełnowartościowe produkty i posiłki, które dostarczają im odpowiedniej kaloryczności, oraz stosownych wartości odżywczych. Na pewno nasze cateringi to świetna opcja dla wszystkich, którzy wiedzą, czego oczekują od swojego planu żywieniowego. Zwłaszcza że, opcji jest naprawdę wiele i każdemu uda dobrać się coś w sam raz dla siebie. Catering dietetyczny to nie tylko propozycja kierowana do osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, ale i do wszystkich tych, którzy lubią wygodne i jednocześnie zdrowe rozwiązania.

Catering Straszyn - wiele opcji żywieniowych do wyboru

Tak jak już zostało wspomniane, catering Straszyn oferuje naprawdę wiele możliwości doboru swojego planu żywieniowego. Wszystko dlatego że, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest prawidłowo dopasowany sposób jedzenia. Dodatkowo przecież każdy posiada swoje własne, indywidualne upodobania, które powinny być respektowane. W związku z tym na uwagę zasługują różne warianty takich diet. Między innymi jest to dieta wege, dieta dla osób z nietolerancją laktozy, czy też dieta dla sportowców. Oczywiście nie brakuje również najbardziej podstawowego typu diety, czyli tej kierowanej dla osób bez specjalnych wymagań i oczekiwań. W ich przypadku bardzo dobrze sprawdzi się dieta standard.

Straszyn catering dietetyczny oparty jedynie na produktach najwyższej jakości

Oczywiście produkty wysokiej jakości zawsze powinny być stawiane na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego to na nich opiera się nasz catering. Straszyn catering dietetyczny to gwarancja odpowiedniego doboru produktów i tym samym pełnego zadowolenia klientów, którzy zdecydują się na catering. Dlatego wszystkie nasze dania oparte są na świeżych i jakościowych produktów, ponieważ smaczne posiłki to zadowolenie naszych klientów.

Catering Straszyn - dedykowany nie tylko dla osób chcących schudnąć

Warto pamiętać również o tym, że nasz catering Straszyn zdecydowanie nie jest dedykowany jedynie osobom, które chcą schudnąć. To doskonały wybór również dla tych, którzy po prostu zwracają uwagę na to, co jedzą i lubią mieć wszystko pod kontrolą, oraz dla tych, którzy w ciągu dnia nie mają dużo czasu na przygotowywanie odpowiednio zbilansowanych posiłków na cały długi dzień.

Nie trać czasu na gotowanie, stanie w kolejkach, jeżdżenie po zakupy czy nawet na zmywanie! Dieta pudełkowa w Straszynie czy w innym miejscu z Be Fit Catering, to: zawsze wyliczone kalorie, zawsze pełnowartościowe posiłki. Wszystko pod bacznym okiem doświadczonego dietetyka.

Zafunduj sobie zdrowy styl życia i wygodę, wybierając catering dietetyczny w Straszynie! Zawsze świeże produkty i dania przygotowywane przez profesjonalistów. Na czas i na zdrowie!

Jedz zdrowo. Zacznij z nami!

Be Fit Catering

Na czas. zdrowie.