BeFit Catering Dietetyczny

Hej Borowiec!

Dieta pudełkowa Borowiec

dla kogo jest dieta pudełkowa?

Catering z dostawą do domu to idealna opcja dla osób, które mają dużo na głowie. Zajmują się rodziną, realizują się zawodowo — często brakuje czasu na relaks i wypoczynek, który jest bardzo ważny w zdrowym funkcjonowaniu!

Osoby zabiegane, w całym ferworze, zapominają, jak ważne jest zdrowe odżywianie i zbilansowane, regularne posiłki. Często sięga się wtedy po fast food, który wpływa negatywnie m.in. na nasze samopoczucie lub na szybko odgrzewa się przygotowane z supermarketu dania.

Dodatkowo catering dietetyczny to świetna forma dla osób uprawiających sport. Ty zajmujesz się swoją pasją i tym, w czym jesteś najlepszy, a my… robimy dokładnie to samo, przygotowując pyszne, zdrowe posiłki we współpracy z dietetykiem!

Chcesz schudnąć? A może brakuje Ci czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków każdego dnia? Zamów dieta pudełkowa w Borowcu i sprawdź, jakie to proste, przyjemne i oczywiście smaczne!

Dania jak z restauracji

dieta standard

Dieta, na którą składają się zbilansowane i smaczne posiłki, starannie przygotowane ze świeżych produktów najwyższej jakości. Opracowana przez dietetyka, dla którego bazą jest piramida żywienia stworzona przez światową organizację zdrowia.

dieta vege

Dieta stworzona dla osób, które ze względów zdrowotnych lub poglądowych wyeliminowały mięso ze swojego codziennego jadłospisu. Nasz dietetyk ze szczególną starannością układa menu, które zapewnia odpowiednią podaż białka, nie niższą niż 15% w bilansie dziennym.

dieta lactose free

Dieta, która pod względem zbilansowania oraz jakości użytych produktów jak i podziału makroskładników niczym nie odbiega od diety standardowej. Jest to doskonała opcja dla osób, które odczuwają dolegliwości po spożyciu nadmiernej ilości laktozy. 

Sprawdź, która dieta odpowiada Tobie!

Moja pierwsza dieta pudełkowa , bardzo miłe zaskoczenie.Wszystko pyszne, różnorodne, świeże i zawsze na czas!!! Super!!!
Izabela
dieta standard
Bardzo smaczne i różnorodne posiłki. Porównując do innych firm, z których korzystałam z tej jestem bardzo zadowolona. Ten katering stawia na jakość i mi się to bardzo podoba. Zamawiając ponad 20 dni jest duża zniżka i to jest bardzo korzystne. Życzę wielu klientów bo zasługujecie
Asia
dieta vege+fish
Naprawdę świetny catering za dobrą cenę. Szczerze polecam.
Adam
dieta vege
Bardzo dobre jedzenie. Zdecydowanie najlepszy stosunek jakość/cena z wszystkich cateringów, których próbowałem.
Wojciech
dieta vege
Po miesiącu stwierdzam, że nie ma co poprawiać:-) jedzonko jest pyszne i różnorodne .
Danuta
dieta vege+fish
Zamówiona Dieta bez laktozy. Bardzo smaczny catering. Jedzenie świeże, różnorodne i smaczne. Na pewno polecam i będę korzystać z usług.
Aleksandra
dieta lactose free

Borowiec dieta pudełkowa - kto powinien spróbować?

Odpowiednio dobrana dieta to podstawa i zdecydowanie należy zwracać na nią sporo uwagi. W końcu odpowiednia dieta wpływa na zdrowie i samopoczucie i właśnie dlatego nie należy jej lekceważyć. Nie zawsze jednak ma się czas i chęci na regularne gotowanie i to jeszcze w oparciu o zdrowe składniki i jest to, jak najbardziej zrozumiałe. Przecież tak wiele osób żyje w ciągłym biegu! W takim przypadku Borowiec dieta pudełkowa to najbardziej polecane rozwiązanie, z którego należy skorzystać nie tylko, gdy chce się schudnąć czy utrzymać wagę, ale także, gdy chce się o wiele lepiej zadbać o swoje zdrowie i ogólne samopoczucie. Taka zmiana będzie nieoceniona i na ogromny plus!

Dieta Borowiec - posiłki zawsze przy Tobie!

Kolejnym plusem, który wpływa na to, że wybór diety pudełkowej jest najlepszą opcją, oczywiście jest to, że wszystkie posiłki można mieć zawsze przy sobie i zapakowane są one w trwałe pojemniki, z których na pewno nic się nie wyleje. To niezwykle praktyczne, zwłaszcza dla osób, które swój catering zabierają ze sobą do pracy, na uczelnię czy na wyjazd. W ten sposób można o wiele łatwiej przestrzegać pór posiłków, co, jak należy zaznaczyć, również jest niezwykle ważne, aby w pełni wyrobić sobie zdrowe i odpowiednie nawyki. Dieta Borowiec dopasowana jest tak, aby nadążyć nad tempem każdego życia i pomóc wypracować sobie zdrowy styl odżywiania.

Diety pudełkowe Borowiec - kolorowe i pełne wartości odżywczych

Na pewno nasze diety pudełkowe Borowiec mają jeszcze jedną ogromną zaletę. Są one kolorowe, przyjemne dla oka i powstają jedynie ze składników najwyższej jakości. W ten sposób faktycznie ma się pewność, że mają one pozytywny wpływ na cały organizm. Dzięki temu, wybierając dietę pudełkową, można mieć wrażenie, jakby codziennie spożywało się posiłki z najlepszych restauracji. To ogromny plus, który również przemawia za wyborem właśnie takiego jadłospisu na co dzień.

Dieta pudełkowa Borowiec - tyle wariantów, ile wymagań

Proponowana przez nas dieta pudełkowa Borowiec dostępna jest w licznych wariantach. W ten sposób nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie dla siebie coś, co lubi i sprawia jej przyjemność. Oczywiście nasze posiłki są bardzo różnorodne i staramy się stale proponować coś nowego. Niemniej jednak dostępne są warianty dla sportowców, osób z nietolerancją laktozy, jak i dla tych, które przebywają na diecie wege. W ten sposób każdy będzie w pełni zadowolony ze swojego wyboru i będzie mu on pasować.

Nie trać czasu na gotowanie, stanie w kolejkach, jeżdżenie po zakupy czy nawet na zmywanie! Dieta pudełkowa w Borowcu czy w innym miejscu z Be Fit Catering, to: zawsze wyliczone kalorie, zawsze pełnowartościowe posiłki. Wszystko pod bacznym okiem doświadczonego dietetyka.

Zafunduj sobie zdrowy styl życia i wygodę, wybierając catering dietetyczny w Borowiec (gmina Żukowo)! Zawsze świeże produkty i dania przygotowywane przez profesjonalistów. Na czas i na zdrowie!

Jedz zdrowo. Zacznij z nami!

Be Fit Catering

Na czas. zdrowie.